O nas

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą oferującą profesjonalne usługi porządkowe, prowadzoną przez zespół młodych, energicznych oraz chętnych do pracy osób. Wyróżniamy się długoletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją rynkową. Świadczymy usługi najwyższej jakości, dzięki czemu zdobywamy zaufanie oraz pozytywne rekomendacje od naszych klientów. Obsługujemy między innymi tak prestiżowe firmy, jak InPost S.A. oraz Element Power Polska Sp. z o.o.


Dzięki dobrej organizacji pracy, zastosowaniu wysokiej jakości sprzętów oraz zaangażowaniu w wykonywane obowiązki jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz konkurencyjne ceny są znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości w obiektach biznesowych, ale przyjmujemy również zlecenia od klientów indywidualnych.


Oferujemy nie tylko kompleksowe utrzymywanie czystości w biurach, ale również szereg dodatkowych usług takich jak sprzątanie po remontach, mycie okien, pranie dywanów, wykładzin, czy też czyszczenie tapicerek.

Zapraszamy do współpracy!